fr lt en

Privatumo politika

UAB „Conres LT” (toliau – Conres) vertina interneto svetainės www.conres.lt (toliau – Interneto svetainė) lankytojų privatumą, todėl rekomenduoja visiems interneto svetainės lankytojams, prieš pradedant naudotis interneto svetaine, susipažinti su Conresta Interneto svetainėje naudojamų slapukų politika.

 

1. BENROSIOS NUOSTATOS

1.1 Šia Interneto svetainėje naudojamų slapukų politika Conres siekia užtikrinti, kad Interneto svetainės lankytojų asmens duomenys būtų tvarkomi teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu bei renkami tik aiškiai apibrėžtais tikslais.

1.2 Conres patvirtina, jog įgyvendinant šią Interneto svetainėje naudojamų slapukų politiką griežtai laikomasi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo bei kitų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, nuostatų.

 

2. SLAPUKAI IR JŲ NAUDOJIMO TIKSLAI

2.1. Slapukai (ang. cookies) – tai trumpa tekstinė informacija, kurią Interneto svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose arba kituose įrenginiuose (mobiliuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose). Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.

2.2. Slapukų teikiama informacija yra anonimizuota ir negali identifikuoti tikslaus vartotojo.

2.3. Conres slapukus naudoja tik gavus Interneto svetainės lankytojo sutikimą. Apsilankius Interneto svetainėje, bus rodomas pranešimas, kuriame prašoma nurodyti, ar sutinkate su slapukais. Savo sutikimą Interneto svetainės lankytojas išreiškia paspaudęs mygtuką „Sutinku“.

2.4. Conres slapukus Interneto svetainėje naudoja šiais tikslais:

2.4.1. siekdama užtikrinti saugų ir efektyvų Interneto svetainės veikimą;

2.4.2. su tikslu rinkti informaciją apie Interneto svetainės lankytojų veiksmus Interneto svetainėje ir taip gerinti Interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naršymą Interneto svetainėje;

2.4.3. statistikos tikslais, vertinant Interneto svetainės lankomumą bei atskiro turinio populiarumą;

2.5. Conres Interneto svetainėje naudojami šios rūšies slapukai:

2.5.1. būtinieji slapukai – tai slapukai skirti užtikrinti sklandų Interneto svetainės veikimą;

2.5.2. analitiniai slapukai – tai slapukai, kurių pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi Interneto svetaine. Šie slapukai padeda sekti Interneto svetainės lankytojų skaičių ir jų apsilankymo periodiškumą bei tai kokį turinį jie pasirenka naršydami ir kitą informaciją, reikalingą Interneto svetainės funkcionalumo tobulinimui;

2.5.3. funkciniai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami Interneto svetaine pakartotinai besinaudojančių Interneto svetainės lankytojų atpažinimui. Jie padeda personalizuoti Interneto svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir kt.;

 

3. SLAPUKŲ SAUGOJIMO TERMINAI IR PANAIKINIMAS

3.1. Slapukai kompiuteryje bus saugomi tol, kol baigsis jų saugojimo terminas arba kol juos ištrinsite:

3.1.1. ilgalaikiai slapukai – Interneto svetainės lankytojui apsilankius Conres Interneto svetainėje, bus sukurti ilgalaikiai slapukai, kurie liks kompiuteryje ar kitame įrenginyje (mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje) ir bus panaudoti Interneto svetainės lankytojui pakartotinai apsilankius Interneto svetainėje. Uždarius naršyklę ar Interneto svetainę šie slapukai nėra ištrinami.

3.1.2. trumpalaikiai (seanso) slapukai – tai slapukai, kurie ištrinami Interneto svetainės lankytojui baigus naršyti Interneto svetainėje.

3.2 Interneto svetainės lankytojas gali ištrinti slapukus iš savo kompiuterio arba juos užblokuoti savo interneto naršyklėje, tačiau slapukų blokavimas ar ištrynimas gali nutraukti Interneto svetainės lankytojo prieigą prie tam tikrų Interneto svetainės funkcijų ir jų veikimo, ko pasekoje naršymas gali tapti neefektyvus arba neįmanomas.

 

4. TREČIŲJŲ ASMENŲ NAUDOJAMI SLAPUKAI

4.1. Trečiųjų šalių slapukai – tai kitų svetainių slapukai, kurie dažniausiai yra naudojami duomenų analizės tikslais. Tokius slapukus įdiegusios trečiosios šalys taiko savo privatumo ir slapukų naudojimo politikas, todėl Conres rekomenduoja papildomai pasidomėti minėtomis privatumo ir slapukų naudojimo politikomis, patalpintose tų trečiųjų šalių interneto svetainėse. Conres socialinių tinklų paskyroms („Facebook“, „Linkedin“) taikomos jų valdytojų privatumo ir slapukų naudojimo politikos.

 

5. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

5.1. Ši Interneto svetainėje naudojamų slapukų politika peržiūrima kartą per 2 metus, arba pasikeitus teisės aktams ir esant poreikiui atnaujinama. Atnaujinta Interneto svetainėje naudojamų slapukų politika bus skelbiama Interneto svetainėje.

5.2. Ši Interneto svetainėje naudojamų slapukų politika galioja nuo 2019 m. gegužės […] d. ir yra viešai skelbiama Interneto svetainėje.

5.3. Jeigu turite klausimų, susijusių su šios Interneto svetainėje naudojamų slapukų politikos nuostatomis, maloniai prašome susiekti su UAB „Conres LT”, elektroninio pašto adresu: info@conres.lt, Tel. Nr. +370 5 260 0336, arba atvykti į UAB „Conres LT”, adresu Tuskulėnų g. 33C, Vilnius.