fr lt en

„Conresta” atšventė 9-tąjį gimtadienį pasitikdama jį orientacinėmis varžybomis

Data

2019.09.16

„Conresta” atšventė 9-tąjį gimtadienį pasitikdama jį orientacinėmis varžybomis

Birželio 30-ą dieną generalinės rangos ir statybos įmonė „Conresta“- atšventė 9-tąjį gimtadienį. Per gan trumpą laiką tapusi viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje, šią gražią sukaktį bendrovė atšventė surengtose kolektyvo orientacinėse varžybose Misija: Gimtadienis #9

Gimtadienio idėja paremta šiuo metu itin populiaria orientacinių žaidomų koncepcija. Atvykusius į gimtadienio šventę dalyvius pasiekė netikėta žinia, jog dingo „Conresta” gimtadienio dovana. Kolektyvas buvo mobilizuotas bei gavo informaciją apie laukiančią ypatingą misiją: Gimtadienis #9 .Paieškos erdvė buvo padalinta į dvi zonas, kuriose kolektyvas suskirstytas į komandas tarpusavyje rungtyniavo atlikdami logines bei fizines užduotis. Ekstremali nuotykių kelionė gamtoje bei netikėti išbandymai, sužadino geras emocijas ir didelį darbuotojų įsitraukimą, juokas ir veiksmo situacijos suartino kolektyvą bei įnešė daug gerų emocijų. Po orientacinių varžybų sekė varžybų apdovanojimai, direktoriaus Luko Laukaičio kalba bei įteikti linksmieji apdovanojimai su padėkomis darbuotojams. Vėliau sekė jau tradicija tapusios naujokų krikštynos bei laisvoji vakaro dalis, kur svečiai buvo pasitikti su didžėjumi, muzika, gaivinančiais gėrimais, šokių aikštele bei minkštais sėdmaišiais.

„Puiki atmosfera ir aktyvus laisvalaikis suartina kolektyvą – tai jaučiasi ne tik kasdieniniuose darbuose, bet ir atsispindi ilgalaikiuose įmonės rezultatuose.” džiaugėsi įmonės direktorius Lukas Laukaitis.