lt en

„Conresta” baigė statyti „INREAL” grupės vystomą projektą – „Miesto ritmu”

Data

2020.01.17

gyvenamoji statyba

INREAL grupės plėtojamas naujas gyvenamosios paskirties projektas „Miesto ritmu“ , įsikūrė adresu Žalgirio g. 106A.  43,5 arų sklype pastatyti du 7 ir 8 aukštų daugiabučiai gyvenamieji namai, kuriuose įrengti 126 butų ir 13 komercinių patalpų. Per mažiau nei pusantrų metų nuo statybų pradžios buvo parduoti visi butai ir apartamentai, 6 komercinės patalpos bei 110 automobilių vietų požeminėje aikštelėje – iš viso už 12,8 mln. eurų.

Įgyvendintas projektas svarbus vis labiau modernėjančioje šio Vilniaus rajono plėtroje, o pagal miesto architektūrinį plėtros planą patenka į Naujojo centro zoną, džiaugiamės būdami jo dalimi. Dėkojame komandai už atsidavimą ir profesionalumą, taip pat visiems partneriams už bendradarbiavimą.

Projektą sudarė aštuonių ir septynių aukštų 10 448 kv. m ploto dviejų daugiabučių kompleksas. Pagal projektą tai buvo B energetinės klasės pastatas, tačiau dėl kokybiško užsandarinimo pavyko mums pavyko pasiekti A klasės gyvenamosios pastato dalies energetinį efektyvumą. Teritorijoje įrengtas vidinis kiemas su poilsio bei žaliosiomis zonomis, vaikų žaidimų aikštelėmis. Po namais suprojektuota 110 vietų automobilių aikštelė. Objektas pritaikytas žmonių su negalia poreikiams.