fr lt en

„Conresta“ gavo „Eigesos“ užsakymą Vilniaus Naujamiestyje statyti biurus

Data

2021.07.01

K22_gatve. Generalinė ranga. Statybų rangovai

UAB „Eigesa“ pradeda verslo centro „K22“, esančio Naujamiestyje adresu Kauno g. 22 Vilniuje, statybos darbus. Generaliniu rangovu pasirinkta viena šiuolaikiškiausių bei sėkmingiausiai dirbančių statybos įmonių Lietuvoje UAB „Conresta“.

Bendras verslo centras susidarys iš dviejų – 6 ir 9 aukštų – korpusų, su dviejų lygių požemine automobilių parkavimo aikštele. Bendras pastatų plotas siekia beveik 7 000 kv.m. Dalį verslo centro patalpų planuojama pasiūlyti įsigyti ieškantiems įsigyti biuro patalpų savo verslui, likusią patalpų dalį ketinama nuomoti. Planuojama statybų pabaiga – 2022 m. IV ketvirtis.

„Džiaugiamės susitarę su UAB „Conresta“ dėl verslo centro statybos darbų. Dėl šiuo metu kylančių statybos medžiagų kainų ir didelio intensyvumo statybos sektoriuje neišvengiamai susidūrėme su statybos medžiagų kainų brangimu, tačiau vertiname „Conresta“ komandos profesionalumą valdant rizikas ir siūlant bei priimant gerus sprendimus, kurie leido mums susitarti ir laiku pradėti verslo centro statybas. Tikimės šiuo projektu sukursime tvirtą pagrindą tolimesniam sėkmingam įmonių bendradarbiavimui ir ateityje“, – teigia UAB „Eigesa“ direktorius Eimantas Baravykas.

K22

Vienas iš dviejų verslo centro korpusų turės net 9 aukštus, todėl biuruose bus galima džiaugtis Vilniaus senamiesčio panorama. Moderni pastato architektūra puikiai atspindi ir tinka atgimstančiam Vilniaus Naujamiesčiui. Inovatyviame verslo centre suplanuota įrengti lauko terasą verslo centro darbuotojų laisvalaikiui, dviračių saugyklas kartu su dviračių bei paspirtukų pakrovimo punktu, greitaeigiais liftais, aukštomis lubomis, siekiančiomis net 3,2 metrus. Individualiai kiekvienam biurui bus įrengtos  modernios šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemos, o A+ energinė klasė užtikrins mažas eksploatacijos sąnaudas.

„Didžiuojamės, kad užsakovas įvertino mūsų turimą modernų požiūrį bei technologiškai pažangius sprendimus ir būtent mums patikėjo šio verslo centro statybas. Mes siekiame dirbti su partneriais, kurie orientuojasi į aukštą kokybę ir tvarumą, nes būtent tokie projektai yra ateitis – skirti ateities kartoms. Sukaupta patirtis ir turimos kompetencijos mums leidžia rasti bei pritaikyti geriausius sprendimus ne tik įgyvendinant statybos darbus, bet ir ieškant abiem pusėms geriausių sprendimų, šiame neprognozuojamame kainų kilimo bei nestabilių medžiagų tiekimo terminų laikotarpyje, sklandžiam projekto įgyvendinimui ir kliento poreikių užtikrinimui“, –  sako UAB „Conresta“ direktorius Lukas Laukaitis.

K22_fasadas

Verslo centras planuojamas vienoje iš perspektyviausių Vilniaus vietų Naujamiestyje. Visiškai šalia būsimo „K22“ verslo centro jau įsikūręs „Uptown Park“ verslo centras, „Tech Loft“, bei šiuo metu statomas „Cyber City“ verslo parkas.

Skaityti daugiau