fr lt en

„Conrestos“ komanda išbandė jėgas Vilniaus maratone

Data

2019.09.16

„Conrestos“ komanda išbandė jėgas Vilniaus maratone

Jaunas, veržlus, energingas bei sportiškas statybą ir generalinę rangą atliekančios įmonės „Conresta“ kolektyvas savo ištvermę savaitgalį demonstravo „Danske Bank Vilniaus maratone“. Sveiką gyvenseną ir aktyvų laisvalaikio būdą vertinanti komanda laisvadienį leido bėgimo trasoje 21 km ir 10 km distancijų rungtyse. Geriausią rezultatą pademonstravo direktoriaus pavaduotojas Tomas Grėbliauskas, komandinėje estafetės rungtyje kartu su kitais nariais užėmęs 4 vietą.

Nuo 1990 m. su pertraukomis sostinėje rengiamas maratonas šiemet sutraukė daugiau nei 15 tūkstančių aktyvaus gyvenimo būdo entuziastų. Renginio tikslas – paskatinti sveiką gyvenimo būdą ir padovanoti vilniečiams ir miesto svečiams tarptautinę bėgimo šventę.

Aktyvus laisvalaikis tampa statybos bendrovės „Conrestos“ tradicija, o vieninga, stipri ir ambicinga komanda – variklis, lemiantis kompanijos sėkmę. Kompanija yra trečia pagal dydį statybos bendrovė Lietuvoje, už spartų augimą, lankstumą ir inovacijas gavusi „Gazelės“ apdovanojimą. „Conresta“ 2016 m. buvo įvertinta ir tarptautiniu mastu, kuomet pateko tarp 1000 pažangiausių Europos įmonių (angl. „1000 companies to inspire Europe“).