fr lt en

Generalinis rangovas „Conresta“ baigė statyti patalpų kompleksą Kauno oro uoste

Data

2019.09.16

Generalinis rangovas „Conresta“ baigė statyti patalpų kompleksą Kauno oro uoste

Generalinės rangos ir statybos paslaugas teikianti įmonė „Conresta“ baigė orlaiviams tiekiamų atsargų, maisto ruošos ir administracinių bei sandėliavimo patalpų komplekso statybas Tarptautiniame Kauno oro uoste. Naujose patalpose jau pradėta veikla. Projekto užsakovas – orlaivių aptarnavimo bendrovė „Global Travel Supply“, oro uoste veikianti nuo 2009-ųjų. Kompanija naują bazę statyti nutarė įvertinusi rinkos poreikius ir Kauno oro uosto augimo potencialą. Naujos statybos įvykdytos išsinuomotame sklype.

1600 kv. m. gamybinis pastatas, kuriame sandėliuojami ir pakuojami maisto atsargų orlaiviams komplektai, aptarnauja 1200-1500 orlaivių per metus. Sandėliavimo patalpose iš Anglijos ir Vokietijos atskraidinamos maisto prekės komplektuojamos pagal „Ryanair“ nurodymus, sudedamos į lėktuvuose naudojamus vežimėlius ir tiekiamos į „Ryanair“ orlaivius. Per mėnesį į lėktuvus pakraunama ir iškraunama 90.000 įvairių skrydžiams supakuotų prekių.

Mažesnė pastato dalis skirta ekspozicinei erdvei ir kavinei, kurioje gaminama aplinkinių įmonių darbuotojams. Skirtingos pastato zonos atskirtos gamybinėmis ir administracinėmis patalpomis.