fr lt en

8-ąjį gimtadienį statybos įmonė „Conresta“ atšventė vasaros festivalyje conFest‘17

Data

2019.09.16

8-ąjį gimtadienį statybos įmonė „Conresta“ atšventė vasaros festivalyje conFest‘17

Birželio 30-ą dieną įmonei „Conresta“, kurios veikla – generalinė ranga ir statyba – suėjo 8-eri metai. Per gan trumpą laiką tapusi viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje, šią gražią sukaktį kompanija atšventė surengtame festivalyje conFest’17.

Gimtadienio idėja paremta šiuo metu itin populiaria festivalio koncepcija. Renginio erdvė buvo padalinta į dvi zonas – aktyviąją ir Lounge. Aktyviojoje zonoje dalyviai tarpusavyje rungtyniavo atlikdami smagias užduotis, kurios sužadino geras emocijas ir didelį darbuotojų įsitraukimą, o Lounge zona svečius pasitiko su didžėjumi, muzika, gaivinančiais gėrimais, šokių aikštele bei minkštais sėdmaišiais.

Vakarui įsibėgėjus šventė neapsiėjo be generalinės rangos ir statybos įmonės „Conresta“ tradicijų: naujokų krikštynų bei linksmųjų apdovanojimų. Kaip ir visi festivaliai, conFest’17 baigėsi šokiais ir linksmybėmis, kurios tęsėsi ir kitą renginio dieną.

„Siekiame organizuoti tokią vasaros šventę, kuri įstrigtų mūsų atmintyse ilgam. Gera atmosfera ir turiningas laisvalaikis suartina kolektyvą – tai jaučiasi ne tik kasdieniniuose darbuose, bet ir atsispindi ilgalaikiuose įmonės rezultatuose. Šių metų festivalis buvo apgalvotas iki smulkmenų: patekti į teritoriją buvo galima tik su bilietais, svečiai gavo renginio apyrankes bei dalyvių korteles su šventės programa, žemėlapiu, visą dieną grojo muzika. Oras, kaip ir kiekvienais metais, taip pat pasitaikė nuostabus, nors dar savaitės pradžioje prognozavo lietų. Kadangi renginys iš kolektyvo sulaukė puikių atgarsių, manau, kad festivalio formatas bus tęsiamas ir kitose vasaros šventėse“, – apie 8-ąjį gimtadienį pasakojo įmonės direktorius Lukas Laukaitis.