fr lt en

Sostinės meras generalinės rangos bendrovei „Conresta“ įteikė verslo „Gazelės“ apdovanojimą

Data

2019.09.16

Sostinės meras generalinės rangos bendrovei „Conresta“ įteikė verslo „Gazelės“ apdovanojimą

Technologiškai pažangi ir šiuolaikiniu požiūriu pasižyminti, generalinę rangą bei statybų paslaugas teikianti bendrovė „Conresta“ įvertinta kaip viena iš sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje. Rugsėjo 8 d. sostinės meras Remigijus Šimašius bendrovės vadovui Lukui Laukaičiui įteikė „Gazelės“ apdovanojimą. Jis skiriamas už spartų įmonės augimą, lankstumą ir inovacijas, vertinant paskutinių ketverių metų rezultatus ir siejamas su kokybės ženklu.

„Gazelės“ apdovanojimus Lietuvoje nuo 2003 m. rengia laikraštis „Verslo žinios“. Geriausiuosius pagerbė ir patarimų, kaip auginti verslą, konferencijoje Litexpo parodų rūmuose klausėsi rekordinis skaičius dalyvių – daugiau nei 700 smulkaus ir vidutinio verslo įmonių vadovų.

Pernai „Conresta“, gavusi 51,8 mln. eurų pardavimo pajamų, tapo trečia pagal dydį bendrovė Lietuvoje, teikianti pilną statybos paslaugų paketą (generalinę rangą). Patirtis vykdant didelius projektus, ženkliai išaugę finansiniai rodikliai, inovatyvus statybų procesų valdymas ir šiuolaikiškas požiūris į verslą smarkiai sustiprino kompanijos pozicijas rinkoje. Įmonės progresas yra įvertintas ir tarptautiniu mastu: Conresta pateko tarp 1000 pažangiausių Europos kompanijų (angl. 1000 Companies to Inspire Europe 2016), kurį sudarė Londono vertybinių popierių birža (LSEG).