fr lt en

Vienas „Conrestos“ projektų: sėkmingai įgyvendinta UAB „WOOD LINE“ sandėliavimo pastato plėtra

Data

2019.09.16

UAB „WOOD LINE“ – didmeninės ir mažmeninės prekybos baldų bei interjero pramonei skirtomis žaliavomis lyderiai Baltijos šalyse – praplėtė sandėliavimo paskirties patalpas. Projektą sėkmingai įgyvendino viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje – „Conresta“ ir vystytojai UAB „AURA Realty“.

7000 kv. m sandėlis buvo priblokuotas prie jau pastatytų dviejų korpusų, 2 aukštų statinio karkasą sudaro surenkamos gelžbetonio ir plieninės kolonos, apšiltintam stogui laikyti panaudotos plieninės santvaros.

Visas 13 000 kv. m ploto sandėlių kompleksas pasižymi itin aukštu energiniu efektyvumu: jis įrengtas taip, kad esant poreikiui būtų eksploatuojamas atskiromis zonomis.

Naujos patalpos leido į vieną vietą suburti visus bendrovės „WOOD LINE“ padalinius, taip gerinant darbo našumą, klientų aptarnavimą, darbuotojų komunikaciją bei logistikos procesus. Dėl strategiškai patogios vietos, leidžiančios vystyti puikias susisiekimo galimybes su nacionaliniais ir tarptautiniais greitkeliais, čia įsikūrė ir Europos tekstilės, higienos bei saugos sprendimų lyderė – tarptautinė kompanija „Berendsen PLC“.