fr lt en

Vilniuje atidaryta Gabijos progimnazija

Data

2020.08.28

Gabijos progimnazijos atidarymas

Nauja Gabijos progimnazija po beveik dešimties metų pertraukos atidaryta Vilniuje, Pašilaičiuose. Atidaryta 1000 moksleivių skirta mokykla patraukli šviesiomis patalpomis, moderniais baldais ir įranga, ugdymo priemonėmis, sporto salėmis ir jaukia valgykla.

Per pusantrų metų iškilęs 4 aukštų, 12 tūkst. kv. m ploto pastatas pritaikytas ir mokiniams, turintiems judėjimo negalią. Pastate įrengti modernūs gamtos mokslų, informatikos ir technologijų kabinetai, laboratorijos, universalių matmenų sporto salė, skirta krepšiniui, futbolui, rankiniui ir kitoms sporto šakoms, mažoji sporto salė, erdvi aktų salė su scena ir kokybiška apšvietimo bei garso įranga, kostiumine, grimerine, biblioteka su skaitykla, dailės studija, choreografijos salė. Pastate rasta vietos ir mokyklos muziejui.

Progimnazijos pastatas iškilo už kelių šimtų metrų nuo Gabijos gimnazijos ir bendrai naudosis teritorija su žaidimo ir sporto zona pradinėms klasėms, sporto aikštelėmis, dviračių stogine.

Gabijos progimnazijos statyba kartu su baldais kainavo 14,8 mln. eurų. UAB „Conresta” darbus įgyvendino laiku, moksleiviai rugsėjo 1-ąją pasitiks jau naujoje mokykloje.

Skaityti daugiau