fr lt en

„Conres“ pradeda „Ukmergės pramonės parko“ I plėtros etapo statybas

Data

2024.05.27

Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.

Vykdydama aiškią ir ilgalaikę augimo bei plėtros strategiją, „Stansefabrikken įmonių grupė“, kuri valdo šešias įmones esančias ne tik Lietuvoje, bet ir Norvegijoje, džiaugiasi galėdama pranešti apie 5 600 kv. m. statybos rangos sutartį su generalinės rangos įmone „Conres“. Šios investicijos Lietuvoje papildys jau esamą 25 000 kv. m. ploto „Ukmergės pramonės parką“ kurios sieks  10 mln. eurų ir prisidės prie vykdomo investicijų plano. Pirmojo etapo, A+ energinės klasės, pastato statybos darbus planuojama užbaigti 2024 metų pabaigoje.

Ukmergės pramonės parko I etapo plėtros vizualizacija

„Esame be galo laimingi galėdami pranešti apie dar vieną svarbų investicinį etapą Lietuvoje. Mūsų tikslas – sukurti ekologišką pramonės parką, todėl naujos gamybos patalpos atitiks BREEAM „Very Good“ standartą. Tai ne tik parodys mūsų įsipareigojimą tvariai gamybos praktikai, bet ir sustiprins mūsų konkurencingumą rinkoje. Matome milžinišką potencialą investuojant į automatizavimą bei gamybos ir aplinkosaugos efektyvumą. Vertiname „Conres“ komandos profesionalumą ir tikimės, kad šis projektas taps tvirtu pagrindu tolimesniam bei sėkmingam bendradarbiavimui“, – teigia Ukmergės pramonės parko direktorius Olav Jegtvolden.

Olav Jegtvolden, Ukmergės pramonės parko direktorius

„Tvarumas – mūsų  užsakovui vienas iš svarbiausių akcentų plėtojant verslą. Džiaugiamės, kai turime galimybę prisidėti prie tvarios pramonės augimo ir dirbti su vienodas vertybes puoselėjančiais verslais. Vykdydami naujojo gamyklos pastato statybas, esame pasiruošę prisidėti prie įmonės tvarios ir patogios verslo aplinkos kūrimo“, –  sako „Conres“ vadovas Ernestas Šeženis.

Ernestas Šeženis, CONRES vadovas