fr lt en

„Conresta“ dalyvavo Lietuvos statybininkų šventėje

Data

2021.09.10

Dalyvavome Lietuvos statybininkų šventėje

Rugsėjo 10 d., Vytautas Mineral Spa, Birštone įvyko vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių Lietuvos statybų sektoriaus bendruomenei – Statybininkų dienos šventė, organizuojama Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) kartu su LR Aplinkos ministerija.

Statybininkų diena – jau 22-us metus iš eilės organizuojama profesinė šventė, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus. Šventinis renginys subūrė daugiau kaip 400 dalyvių iš statybų verslo, valdžios, mokslo ir švietimo institucijų, giminingų asociacijų ir organizacijų.

Statybininkų dienos šventės metu buvo apdovanojami labiausiai pasižymėję šalies statybos sektoriaus darbuotojai. Jų tarpe apdovanojimą pelnė ir mūsų įmonės atstovas – Statybos direktoriaus pavaduotojas Alvydas Černys – už ilgametį, atsakingą bei profesionalų darbą statybos sektoriuje, už indėlį siekant statybos sektoriaus pažangos. Padėką skyrė Lietuvos Respublikos aplinkos ministras Simonas Gentvilas. 

Taip pat, įmonės komanda varžėsi su kitomis komandomis iš įvairių Lietuvos regionų jau tradicine tapusioje Statybininkų olimpiadoje. Šiemet jos dalyviai turėjo galimybę susirungti krepšinio, irklavimo ir šaudymo iš lankų rungtyse. Mūsų komandai pavyko iškovoti 3 vietą krepšinio rungtyje ir užimti šeštą vietą bendroje įskaitoje.

Dėkojame komandai ir didžiuojamės pelnytais apdovanojimais!

Alvydas Černys

Statybos direktoriaus pavaduotojas – Alvydas Černys