fr lt en

„Conresta“ pajamos pernai augo iki 84 mln. Eur

Data

2022.06.27

Generalinės rangos ir statybos bendrovė „Conresta“  pernai augino ir pajamas, ir pelną. Statybų įmonė uždirbo 1,7 mln. Eur grynojo pelno, 42% daugiau nei 2020-aisiais metais. Pajamos didėjo 69% iki 84 mln. Eur (2020 m. – 50 mln. Eur).

„Gerus praėjusių metų rezultatus lėmė sėkmingas pernai metais pradėtų statybos projektų krepšelis ir projektų tęstinumas iš 2020-ųjų. Tačiau įmonės išsikeltų tikslų nepasiekėme dėl sparčiai augusių medžiagų kainų ir dėl prailgėjusių pristatymo terminų. Šiais metais, nepaisant sudėtingos besitęsiančios situacijos dėl kainų augimo, tęsiame pradėtus darbus visuose objektuose“, – teigia Lukas Laukaitis, „Conresta“ direktorius.

Įmonė 2021 m. pradėjo statybos darbus 6 naujuose projektuose Vilniaus ir Kauno apskrityse, kurių bendras plotas siekia 28 114 kv. m. Vidutinį darbuotojų skaičių 2021 m. statybų bendrovė nurodo 236, 39 daugiau nei metais prieš tai.

Kalbėdamas apie šių metų rezultatus, L. Laukaitis atvirauja, kad geresnių rezultatų pasiekti greičiausiai nepavyks. 2022 metais įmonė planuoja išlaikyti panašų pajamų dydį, kaip ir pernai. Bendras pasirašytų sutarčių portfelio tikslas yra 80 mln. Eur. „Conresta“ vadovas pabrėžia, kad šį rezultatą pasiekti nebus lengva, tačiau džiaugiasi, kad komandai pavyksta užtikrinti stabilią statybinių medžiagų tiekimo grandinę ir darbus vykdyti pagal planą. Taip pat, įmonės vadovas tikisi daugiau supratingumo iš valstybės, viliasi, kad indeksavimas sutartyse bus efektyvesnis.

Po Rusijos invazijos į Ukrainą įmonė iš karto priėmė sprendimą sustabdyti medžiagų pirkimą iš Rusijos ir Baltarusijos.

Apie įmonę

Generalinės rangos bei statybos įmonė „Conresta“ Lietuvoje veikia nuo 2009 metų. „Conresta“ sėkmingai vykdo pramoninės, gyvenamosios, visuomeninės, administracinės, kultūros paveldo bei spec. paskirties pastatų statybą. Generalinės rangos įmonė šiuo metu dirba su tokiais projektais, kaip Vilniaus kogeneracinės jėgainės ir „BH Meraki“ verslo centro statybomis, Medininkų pasienio kontrolės punkto modernizavimu, „Gallery 4A“ apartamentų rekonstrukcijos darbais bei kt.

Skaityti daugiau