fr lt en

CONRESTA tampa CONRES

Data

2022.12.06

Viena didžiausių statybos sektoriaus bendrovių Lietuvoje UAB „Conresta“ atnaujina identitetą. Naujasis prekės ženklas „Conres“ pabrėš įmonės augimą ir tarptautiškumą.

UAB „Conresta“ vadovo Luko Laukaičio teigimu, ženklo keitimą visų pirma lėmė plėtra užsienyje.

„Nepaisant permainingų vėjų statybų sektoriuje pastaraisiais metais, mums pavyko stabilizuoti įmonės rezultatus, o pernai sulaukti ir ženklaus augimo. Esame vieni iš lyderių Lietuvoje, tačiau dirbame ir užsienio rinkose. Dėl to pribrendo poreikis tarptautiniam, lengvai suprantamam prekės ženklui, kuris vienu metu atspindėtų ir mūsų šaknis, ir šiuolaikiškumą – tokius mus, kokie ir esame“, – sako L. Laukaitis.

Lukas Laukaitis, CONRES vadovas

Lukas Laukaitis, CONRES vadovas

„Conres“ veiklą Švedijoje vykdo nuo 2017 m., Karibuose esančioje Šv. Bartolomėjaus saloje – nuo 2018 m., o nuo pernai – Prancūzijoje. Sprendimas keisti prekės ženklą ir buvo priimtas įvertinus esamus bei potencialius projektus užsienyje. Bendra „Conres“ apyvarta pernai buvo 121,1 mln. eurų, šiemet planuojama pasiekti daugiau kaip 115 mln. eurų.

„Jautėme, kad senasis pavadinimas yra per daug būdingas statybų sektoriui ir mus tarsi įbetonuoja namų rinkoje. „Conres“ yra unikalesnis, geriau atliepia mūsų siekius ir įmonės ateitį“, – kalba L. Laukaitis.

„Conres“ ženklas yra įkvėptas architektūros estetikos. Jo stambios, geometrizuotos formos primena konstrukcijas. Ženklo kompozicija yra stabili ir patikima, perteikia įmonės vertybes bei veiklos principus. Įmonės šūkis „Statome ateitį“ išlieka toks pat, o organizacijos žadamas reikšmingesnis pokytis – daugiau komunikacijos apie užsienyje įgyvendinamus projektus.

Įmonė viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo taikyti pažangias sertifikavimo sistemas ir tarptautinius statybų standartus, tokius kaip LEED, BREEAM, BIM, ISO. „Conres“ taiko „Design-Build“ darbo metodą, kai visi darbai nuo projektavimo iki raktų įteikimo yra atliekami „vienose rankose“. Toks procesų sujungimas lemia didesnį efektyvumą, kaštų ir procesų optimizavimą bei lankstų ir partnerišką bendradarbiavimą.

Daugiau kaip 200 darbuotojų turinti „Conres“ atlieka įvairaus tipo statybas: nuo modernių komercinės, pramoninės, gyvenamosios, visuomeninės ir administracinės paskirties projektų iki kultūros paveldo pastatų rekonstrukcijos. Per 13 gyvavimo metų buvo pastatyti ir renovuoti 162 objektai, kurių bendras plotas siekia 761 tūkst. kv. m. – tai prilygsta 106 futbolo stadionų plotui.

„Conres“ šiuo metu stato „LIDL Lietuva“ logistikos centrą, atnaujina Medininkų pasienio kontrolės punktą, atlieka darbus Vilniaus kogeneracinėje jėgainėje, projektuoja ir statys „Omniva“ logistikos centrą. Švedijoje, Stokholmo regione, „Conres“ stato du gyvenamųjų namų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos projektus, Malmėje – senjorų namus. Prancūzijoje, su Burgundijos vynų sostine Bounu (pranc. Beaune) besiribojančiame, senų vyndarystės tradicijų turinčiame ir UNESCO paveldo saugomame Poma (pranc. Pommard) miestelyje, „Conres“ stato 5 žvaigždučių viešbutį su SPA centru. Čia taip pat atnaujinama vyno gamyklos infrastruktūra rekonstruojant XII amžiaus pilį. Šv. Bartolomėjaus saloje „Conres“ vykdo tris projektus: stato 5 žvaigždučių viešbutį, ištaigingą vilą bei įrengia privačią mokyklą.

Conres 2020-2022 apyvarta

CONRES apyvarta, 2020-2022 m.