lt en

Generalinės rangos ir statybos kompanija „Conresta“ pristato mobilią aplikaciją išmaniam kaštų valdymui

Data

2019.09.16

Generalinės rangos ir statybos kompanija „Conresta“ pristato mobilią aplikaciją išmaniam kaštų valdymui

Technologinių inovacijų virusas skverbiasi į Lietuvos statybų rinką. Paskaičiuoti konkretaus objekto statybų kainą bei suplanuoti, kiek laiko jos užtruks, nuo šiol bus paprasčiau. Viena didžiausių ir inovatyviausių statybų bendrovių šalyje UAB „Conresta“ pristato unikalią mobiliąją aplikaciją OPTI PLAN, skirtą išmaniam statybos kaštų valdymui. Į šį sprendimą kompanija investavo 15 tūkst. eurų.

Specialiai kompanijai sukurta informacinė sistema leidžia operatyviai įvertinti būsimą projektą, aptikti ir eliminuoti klaidas ankstyvajame skaičiavimo etape, numatyti jo įgyvendinimo kaštus bei trukmę. Nurodžius statybos rūšį, statinio paskirtį, plotą, tūrį, aukštų skaičių ir kitus duomenis, paskaičiuojama gan tiksli kaina. Nauja mobili aplikacija ne tik suteikia galimybę operatyviai suformuoti komercinį pasiūlymą nurodant aiškias sąmatas, bet ir optimaliai planuoti išlaidas vykdant projektą. Ši technologinė naujovė dar labiau stiprina bendrovės pozicijas rinkoje ir užtikrina lankstų, efektyvų bendradarbiavimą su klientais bei partneriais.

Kompanijos darbuotojams skirta programėlė padeda įvertinti statybų kainą jau pirmųjų susitikimų su užsakovais metu. Tam nebūtinas net techninis projektas. Įvedus pageidaujamus kriterijus, OPTI PLAN paskaičiuos darbų sąmatą iki 5 proc. tikslumu. Dar vienas šio sprendimo privalumas – galimybė operatyviai palyginti, kaip keičiantis kriterijams kinta statybų kaina. Įprastai statybų sąmatos ir trukmės skaičiavimas, priklausomai nuo projekto sudėtingumo, apytiksliai trunka nuo 1 iki 3 savaičių, tuo tarpu naudojant OPTI PLAN nesudėtingo projekto sąmatą galima paskaičiuoti vos per kelias minutes.

Programėlė taip pat yra naudingas įrankis siekiant laiku identifikuoti ir ištaisyti projekte padarytus netikslumus. Skaičiavimo etape eliminuotos klaidos padeda išvengti nenumatytų darbų ir išaugusių sąmatų statybų metu bei užtikrinti sklandų procesą. OPTI PLAN bendrovės komanda naudos ir atskirų statybų darbų kaštams skaičiuoti.

Vertindama būsimus statinius „Conresta“ remiasi realiais jau įgyvendintų projektų duomenimis. Bendrovė yra pastačiusi daugiau nei 100 komercinės, gyvenamosios, administracinės, gamybinės ir kitos paskirties objektų. Šiuo metu įmonė stato dar 20 įvairių statinių. Dideli kiekiai vertingų duomenų apie jų statybas yra saugomi elektroniniuose ir popierimiuose dokumentuose. OPTI PLAN leis kompanijai efektyviai išnaudoti sukauptą patirtį apjungiant visą turimą ir saugomą informaciją. Dizainą ir koncepciją kūrė VRS WPI Vilnius, programavo UAB „Ieškok komunikacijos“.

„Esame sparčiai auganti, pažangi kompanija, siekiame efektyviai valdyti projektus ir išlaikyti aukštą darbų kokybę, todėl naudojamės šiuolaikinių technologijų teikiamomis galimybėmis. Mūsų iniciatyva sukurta išmanioji aplikacija OPTI PLAN padės efektyviai išnaudoti sukauptą patirtį, gan tiksliai numatyti statomų objektų terminus bei sąmatas, aptikti ir eliminuoti klaidas iš anksto,“ – įsitikinęs bendrovės direktorius Lukas Laukaitis.