fr lt en

„Lidl Lietuva“ logistikos centro statybos įgauna pagreitį – atlikome jau trečdalį darbų

Data

2023.04.07

„Naujojo logistikos centro darbai, prasidėję pernai rugsėjį, vyksta sklandžiai, statybų aikštelėje iškeltas simbolinis vainikas reiškia, kad didieji statybų darbai yra padaryti ir pradedamas kitas etapas. Naujas logistikos centras – svarbus įmonės plėtros etapas, didėjant „Lidl“ parduotuvių skaičiui Lietuvoje ir siekiant užtikrinti tinkamą jų aprūpinimą, suteikti pirkėjams geriausią kokybės ir kainos santykį. Naujasis logistikos centras išsiskirs savo moderniais ir tvariais sprendimais, tai padės užtikrinti dar efektyvesnę tinklo veiklą, taip pat tai leis mums dirbti šiuolaikiškai, draugiškai aplinkai ir darbuotojams“, – sako Marius Kybartas, „Lidl Lietuva“ Centrinės tarnybos vadovas.

Naujojo logistikos centro statybomis rūpinasi ilgametę patirtį sukaupusi generalinės rangos įmonė „Conres“. Darbų piko metu projekto statybos aikštelėje dirba per 350 pačios įmonės ir jos subrangovų darbuotojų.

Atlikta jau trečdalis statybos darbų

Naujojo „Lidl Lietuva“ logistikos centro veiklą planuojama pradėti 2024 metais. Pernai rugsėjį pradėtose statybose, dabar jau atlikti trečdalis darbų: sutankintas gruntas, įkasti pamatai ir rostverkai, sumontuotos kolonos, stogą laikančios konstrukcijos, cokolinės plokštės, atvestas vandentiekis ir nuotekų šalinimo magistraliniai tinklai, įrengti vandens gręžiniai. Beveik baigiama sumontuoti išorines sienas, baigiamas kloti stogo profiliuotas paklotas.

Dirbama su stogo šilumos ir hidroizoliacijos įrengimu, ruošiamos pramoninės grindys, automatinė gesinimo sistema, įrengiami vidaus vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklai, vėdinimo sistemų magistraliniai tinklai, vidaus elektroninių ryšių ir vidaus bei lauko elektros tinklai, konstrukciniai dangų sluoksniai sklypo ribose.

„Esame sukaupę didelę patirtį statydami logistikos centrus tiek Lietuvos, tiek ir užsienio šalių investuotojams, todėl darbai vyksta sklandžiai, pagal iš anksto kruopščiai parengtą planą. Dirbame su keliais šimtais subrangovų ir tiekėjų, tai nemažas iššūkis, tačiau mūsų patirtis leidžia išpildyti užsakovo lūkesčius turėti visiškai parengtą naudoti objektą per maksimaliai trumpą laiką“, – sako generalinės rangos įmonės „Conres“ vadovas Lukas Laukaitis.

Skaityti daugiau