lt en

Pokyčius skatinanti „Continental“ gamykla

Data

2019.09.13

Pokyčius skatinanti „Continental“ gamykla

Vokietijos pramonės milžinė „Continental“ apie naujos automobilių elektronikos komponentų gamyklos statybas Kauno LEZ paskelbė 2017 m. rudenį. Praskriejus daugiau nei metams, „Continental“ objektas įgyja vis daugiau formų ir elementų, išskiriančių jį iš kitų Lietuvoje esančių pastatų ir skatinančių su nekantrumu laukti statybų pabaigos.

„Pirmosios „Continental“ gamyklos statybos Lietuvoje yra svarbi mūsų strategijos Europoje dalis. Šis strateginis sprendimas leis auginti elektronikos komponentų gamybą ir rinkos dalį Europoje tam, kad galėtume patenkinti augančią mūsų produkcijos paklausą“, – oficialiame pranešime spaudai sakė dr. Hansas-Jürgenas Braunas, vadovaujantis „Continental“ elektronikos komponentų gamyklų junginiui, kuriam priklauso 30 gamyklos visame pasaulyje.

Kaune įsikursiančios „Continental“ gamyklos vadovas Shayan Ali teigia, kad „Continental“ Kauną pasirinko dėl kelių priežasčių: „Pirmiausia, Kaunas yra pagrindinis Lietuvos pramonės, elektronikos ir automatikos gamybos centras. Taip pat šiame moderniame regione gausu aukštos kvalifikacijos specialistų – šiuo metu suskaičiuojami 47 tūkst. studentų, iš kurių apie 10 proc. studijuoja būtent elektronikos inžineriją. Dėl šių priežasčių Kaunas pasirodė ideali vieta mūsų naujajai gamyklai“, – argumentavo S. Ali.

Skaityti daugiau