fr lt en

Prieš užbaigiant metus „Conresta“ savo portfelį papildė 4 laimėtais projektais

Data

2020.12.22

Lukas Laukaitis, (Vladimiro Ivanovo (UAB „Verslo žinios“) nuotr.)

Net keturias statybos vystymo sutartis pasirašiusi generalinės rangos bendrovė „Conresta“ veiklos nelėtina ir metų pabaigą pasitinka pozityviai. Patirtis, greitis, lankstumas ir kokybė – būtent šios pamatinės savybės įmonei „Conresta“ užtarnavo partnerių pasitikėjimą net ir pandemijos laikotarpiu.

Generalinės rangos sutartį su „Conresta“ pasirašė Vilniaus miesto savivaldybės administracija dėl lopšelio-darželio Verkių seniūnijoje, Bajoruose, statybos. Statybos darbus planuojama užbaigti per 12 mėnesių nuo sutarties pasirašymo. Statybos darbų vertė siekia virš 4,1 mln. eurų be PVM. Įgyvendinant projektą bus naudojamas statinio informacinis modelis (angl. Building Information Modeling, BIM).

Būsimas naujasis darželis galės priimti 240 vaikų. Bendras darželio plotas sieks 3,5 tūkst. kv. m. Lopšelis-darželis bus šiuolaikiškos architektūros pastatas, jame suprojektuotas geoterminis šildymas. Teritorijoje suprojektuotos vaikų žaidimų aikštelės, tėvų patogumui numatyta ir automobilių stovėjimo aikštelė.

„Šis rangovas šiemet Vilniaus Gabijos gimnazijoje ne tik laiku spėjo atlikti darbus, tačiau darbavosi kokybiškai bei profesionaliai. Tikimės, kad ir šiame projekte darbai vyks laiku ir sklandžiai“, – apie bendrovės „Conresta“ veiklą kalbėjo, projektavimo valdymo ir statybų valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, „Vilniaus vystymo kompanija“ direktorė R. Čeponytė.

Vaikų lopšelis-darželis

Vaikų lopšelis-darželis

Prabangūs apartamentai pačioje Vilniaus širdyje

„Conresta“ jau netrukus pradės, pastato Basanavičiaus g.4A, Vilniuje, rekonstravimo darbus. Vietoje buvusios meno galerijos – iškils viešbučio paskirties pastatas „Gallery4A“, kur 2022 metų pavasarį, bus įrengti 11 apartamentų su išskirtinėmis erdvėmis prabangos ieškantiems gyventojams. Apartamentai išsiskirs modernia architektūra, įspūdingomis erdvėmis, aukščiausia kokybe. Pastate bus įrengta požeminė stovėjimo aikštelė, 2 liftai, pastatą nuolat prižiūrės apsauga/ konsjeržas. Apartamentai, taip pat, turės atskiras erdvias terasas su vaizdu į Vilniaus senamiestį. Ieškantys jaukaus ofiso ar komercinių patalpų, galės įsikurti pirmame pastato aukšte.

„Gallery4A“ apartamentai

„Gallery4A“ apartamentai

Kauno rajone iškils 3 mokyklos

Artimiausiu metu planuojama pradėti net 3 Kauno rajono mokyklų statybas, tai Mastaičių baseino modernizavimo bei naujos mokyklos sukūrimo darbai, Zapyškio pagrindinės mokyklos priestato ir mokslo paskirties pastato Kačerginėje rekonstrukcijos ir priestato statybos. Visų trijų mokyklų duris planuojama atverti per artimiausius kelerius metus, jau 2022 metų rugsėjį. Darbų atlikimui numatyta 10,5 mln. eurų + PVM. Prie mokyklų taip pat bus tvarkomos teritorijos. Bendras visų 3 mokyklų ir baseino plotas viršija 10 tūkst. kv. m.

Naujas autosalonas

Statybų sutartis pasirašyta ir tarp „Sostena Auto“ bei generalinės rangos „Conresta“ atstovų. Darbai statybų aikštelėje jau pradėti nuo lapkričio pradžios, o darbus užbaigti planuojama kitų metų lapkritį. Naujasis autosalonas bus kartu su remonto dirbtuvėmis. Bendras sklypo plotas siekia 7871 kv.m. Projekte numatomi ir 200 metrų gatvės atkarpos rekonstravimo darbai.

Centrinėje sklypo dalyje suprojektuotas 4 lygių paslaugų ir prekybos paskirties pastatas, kuriame projektuojamas automobilių prekybos salonas bei automobilių remonto dirbtuvių erdvės. Pastato energinio efektyvumo klasė A+. Statybos darbų vertė siekia 6,2 mln. eurų be PVM.

Sostena naujas autosalonas

„Sostena” naujas autosalonas

Užsakymų portfelis pildosi nuosekliai

Įmonės „Conresta“ direktorius Lukas Laukaitis džiaugiasi, kad net ir sudėtingomis ne tik šaliai, bet ir visam pasauliui sąlygomis, statybos nors ir sulėtėjo, tačiau visiškai nestoja, nuosekliai pildomas užsakymų portfelis, laimimi nauji projektai, o esamus pavyksta tiksliai ir kruopščiai vykdyti, skiriant ypatingą dėmesį saugai. „Vienas didžiausių iššūkių tai, jog esant karantinui, statybos privalo tęstis pilnu pajėgumu, norint darbus atlikti laiku. Tai reiškia, kad ypač kruopščiai, preciziškai planuojame darbo aplinką, statybų technikos, medžiagų logistiką ir itin tiksliai organizuojame statybos darbus tam, kad neatsiliktume nuo pirminio plano. Priėmėme karantino iššūkį jau nebe pirmą kartą, visas pajėgas skirdami saugioms darbo vietoms sukurti, laikantis visų saugumo ir higienos rekomendacijų“, – iššūkiais dalinasi „Conresta“ direktorius L. Laukaitis.

Reikšmingi projektai

Šiuo metu „Conresta“ dirba ir su kitais reikšmingais objektais: stato „Žalgirio“ vandens ir sporto centrą Kaune, viešosios erdvės teritoriją prie Vingrių gatvės Vilniuje, verslo centrus „BH Meraki“ bei „Freedom 36“ ir kitus. „Conresta“ yra viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje. Praėjusiais metais bendrovės apyvarta siekė 70 mln. eurų, keletą metų bendrovė vykdo veiklą ir užsienio rinkose – įgyvendina projektus Skandinavijos šalyse bei Karibuose. Šiais metais „Conresta“ išrinkta statybų sektoriaus lydere – „Lietuvos sektorių lyderiai 2020“.