lt en

Statybos Kaune įsibėgėja: iškilo dar vienas modernus verslo centras

Data

2019.09.16

Statybos Kaune įsibėgėja: iškilo dar vienas modernus verslo centras

2017 metais centrinėje Kauno miesto dalyje, Jonavos gatvėje, duris atvėrė šiuolaikiškos architektūros, modernus, biurų kompleksas ,,Jonavos 30″. Tai penkių aukštų administracinės paskirties pastatas su dviem lauko terasomis ir požemine bei antžemine automobilių stovėjimo aikštelėmis, kuris dėl savo puikaus matomumo bei pasiekiamumo tapo ryškiu Neries upės akcentu. Projektui konstruktyvą pastatė generalinę rangą ir statybos paslaugas teikianti kompanija „Conresta“.

Pastato bendrasis plotas – daugiau nei 2500 kv.m., automobilių aikštelės – daugiau nei 1500 kv. m. Naudojant modulinių pertvarų sistemas patalpos laisvai pritaikomos nuomininkų poreikiams ir leido jiems pasirinkti norimą patalpų plano struktūrą. Čia taip pat įrengtas liftas, aukštos kokybės kompiuterizuotos šildymo, vėdinimo ir vėsinimo sistemos, kurių automatizuota valdymo sistema užtikrina nepertraukiamą veikimą.

Patalpų erdvumas, šviesa, didelės stogo terasos, modernūs inžineriniai sprendimai bei technologijos – tai priežastys, dėl kurių verslo centre įsikūrusių įmonių darbuotojai jaučia visapusišką komfortą, gerinantį darbo efektyvumą.