fr lt en

„Jonavos 30“ verslo centras Kaune

2017 metais centrinėje Kauno miesto dalyje, Jonavos gatvėje, duris atvėrė modernus biurų kompleksas ,,Jonavos 30". Tai penkių aukštų administracinės paskirties pastatas su dviem didžiulėm lauko terasom ir požeminiu parkingu, kuris dėl savo šiuolaikinės architektūros, puikaus matomumo bei pasiekiamumo tapo ryškiu Neries upės akcentu. Projektui konstruktyvą pastatė generalinę rangą ir statybos paslaugas teikianti kompanija „Conresta“.

Baigtas
Rangovas

UAB "Conresta"

Klientas

UAB „Taem“

Šalis

Lietuva

Architektas / Projektuotojas

UAB „Kančo studija“

01

Projekto plotas:

2712 m2

02

Statybų darbai:

Konstruktyvas

03

Statybų periodas:

6 mėn.

Šis kompleksas dėl savo šiuolaikinės architektūros, puikaus matomumo bei pasiekiamumo tapo ryškiu Neries upės akcentu. Biurų kompleksas susideda iš dviejų korpusų, trijų ir penkių aukštų pastatų su dvejomis lauko terasomis ir požemine automobilių stovėjimo aikštele.

Pastatų bendras nuomojamas plotas ~2.500 m², įrengtos 75 antžeminės ir požeminės automobilių stovėjimo vietos. Biurų komplekse įrengtos pakeliamos grindys leis lengvai įgyvendinti kiekvieno nuomininko poreikius patalpų išplanavimui, o automatizuota pastato valdymo sistema užtikrins nepertraukiamą sistemų veikimą. „Jonavos 30” yra įrengtos aukštos kokybės kompiuterizuotos šildymo, vėdinimo ir vėsinimo sistemos

Pastate suprojektuotos pakeliamos grindys leis lengvai įgyvendinti kiekvieno nuomininko poreikius patalpų išplanavimui, o automatizuota pastato valdymo sistema užtikrins nepertraukiamą sistemų veikimą. Biurų komplekse įrengtos aukštos kokybės kompiuterizuotos šildymo, vėdinimo ir vėsinimo sistemos.

04

Aukštų skaičius:

5

05

Drabo vietos:

116

06

Terasų skaičius:

2

07

Požeminės automobilių saugyklos talpa:

48

Verslo centras „Jonavos 30“ yra centrinėje Kauno miesto dalyje. Iš čia lengvai ir greitai pagrindinėmis miesto gatvėmis pasieksite klientus, verslo partnerius, autobusų bei traukinių stotis, oro uostą. Susisiekimas patogus tiek nuosavu, tiek ir viešuoju transportu. Greta yra viešojo transporto stotelė.