fr lt en

Už viešbučio”Pacai” statybas „Conresta“ iškovojo „Lietuvos metų gaminio 2018“ aukso medalį

Data

2019.09.13

Už sudėtingas viešbučio „Pacai” statybas „Conresta“ iškovojo „Lietuvos metų gaminio 2018“ aukso medalį

Praėjusią savaitę viešbutis „Pacai“ sulaukė pagrindinio prizo komercinio objekto kategorijoje konkurse „Už darnią plėtrą“, o šį ketvirtadienį įvertinti ir jo statytojai – bendrovė „Conresta“. Lietuvos pramonininkų konfederacijos surengtame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ už sudėtingas viešbučio statybas iškovotas Aukso medalis statybų kategorijoje.

„Džiaugiamės, kad iniciatyva atgaivinti sostinės širdyje įsikūrusį istorinę ir architektūrinę vertę turintį apleistą pastatą, jį paverčiant viešbučiu ir tokiu būdu grąžinant istorinę paskirtį, sulaukia vis daugiau įvertinimų. Esame dėkingi pagrindiniam projekto partneriui, kuris sugebėjo įgyvendinti statybos ir rekonstrukcijos darbus itin sudėtingomis sąlygomis ir laikantis numatyto grafiko“, – sako viešbučio „Pacai“ direktorė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

„Įgyvendindami projektą susidūrėme su įvairiais iššūkiais: objektas įsikūręs UNESCO saugomame Vilniaus Senamiestyje, tad ribojimų apstu, o visas detales reikėjo derinti su Kultūros paveldo departamentu. Taip pat buvo būtina nepažeisti pastato vertingųjų savybių, išsaugoti bei atkurti autentiškas detales, atsakingai parenkant naudojamų priemonių medžiagiškumą“, – pasakoja bendrovės „Conresta“ vadovas Lukas Laukaitis.

Skaityti daugiau