fr lt en

„Cykelkungen” urbanistiniai namai Švedijoje

„Conresta“ – viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje plečia savo veiklą Skandinavijoje. „Dviračių karalius“ - modernus ir urbanistinis 99 butų gyvenamosios paskirties projektas Upsalos mieste, Švedijoje.

Baigtas
Rangovas

AB "Conresta"

Šalis

Švedija

Architektas / Projektuotojas

UAB "T3M16"

01

Projekto plotas:

8000 m2

02

Auštų skaičius:

10

03

Energetinio naudingumo klasė:

A+

8000 m2 projektas „Dviračių karalius” –  pirmasis daugiabučių projektas be automobilių saugyklų Upsaloje, skatinantis tvarumą ir kaip transporto priemonė rinktis dviračius. Projekte numatyta daug dviračių saugojimo aikštelių, platesni liftai norintiems savo dviračius parsigabenti į butus ar dviračių saugyklą. Čia taip pat įrengtos įkrovimo stotelės ir elektriniams dviračiams. Projektas tobulai tinka šiam miestui, kuriame net trečdalis gyventojų keliavimui renkasi dviračius, o net ketvirtadalis keliauja pėsčiomis ar autobusu. AB „Conresta” yra projekto rangovas atliekantis karkaso projekto valdymo darbus, projektavimą, gaminių pirkimą ir pristatymą, gelžbetoninių ir metalinių konstrukcijų montavimo darbus, monolitinių sienų ir pamatų plokštės įrengimo darbus.

04

Projektavimo periodas:

2019 03 - 2019 12

05

Statybų periodas:

2019 05 - 2020 02

Pastatas yra strategiškai geroje vietovėje, greta daug žalumos ir susisiekimo zonų. Čia gerai išvystyta dviračių ir pėsčiųjų takų infrastruktūra. Projektą sudaro 99 įvairaus tipo butai, be įprastų būtų, čia galima įsigyti apartamentus su priestatais ar palėpės tipo apartamentus namo viršuje. Butų plotas nuo 20 m² iki 100 m². Dauguma butų turės savo vidinį kiemą arba balkoną. Projektas turi bendrą kiemą bei didele bendrą stogo terasą.