fr lt en

„Visorių alėja“ gyvenamasis daugiabutis

Inovatyvi ir pažangi, generalinę rangą bei statybos paslaugas teikianti kompanija „Conresta“ Visorių gatvėje pastatė šešiaaukštį, B energetinio naudingumo klasės modernų gyvenamąjį namą su požeminiu garažu, liftais bei neįgaliesiems pritaikyta infrastruktūra.

Baigtas
Generalinis rangovas

UAB "Conresta"

Klientas

UAB „Recus"

Šalis

Lietuva

Architektas / Projektuotojas

Tumas Mazūras

01

Projekto plotas:

6271 m2

02

Statybos periodas:

2015 03 - 2016 08

03

Aukštis:

19,6 m.

Pastatas suprojektuotas L formos plane. Butai racionaliai išplanuoti, laiptinėse įrengiant nuo 3 iki 5 butų, kurių iš viso – 69, trys kūrybinės dirbtuvės namo gyventojų reikmėms ir viena administracinės paskirties patalpa pirmame aukšte ties pagrindiniu įėjimu. Laiptinės orientuojamos į gatvę arba į mažai patrauklias vidines erdves. Visi butai su balkonais, pirmojo aukšto – su lauko terasomis. Namo teritorija aptverta ir stebima vaizdo kameromis, be to, pirmajame aukšte įrengtos patalpos, kuriose visą parą budės apsaugos darbuotojas.

Statybos metu įgyvendinta tai, kad funkciniai ryšiai vyktų laiptinėmis ir liftais, jungiančiais požeminį garažą su pastato aukštais. Pastatui pasirinktos laikančios, nuo triukšmo ir gaisro saugančios atitvaros, kurios taupo energiją ir atitinka visus saugos reikalavimus. Perdangos ir denginiai parinkti surenkamų ir monolitinių g/b konstrukcijų, lauko sienos – g/b ir silikatinių gaminių mūro konstrukcijų. Sienos šiltinamos EPS putplasčiu ir akmens vata.

Visorių alėja“ – namai norintiems gyventi naujai besiformuojančiame gyvenamųjų namų kvartale, kuriame nėra senos statybos daugiabučių, gausu parkų, žalumos, patogus ir greitas susiekimas su miesto centru.