fr lt en

Verslo centras „GIRTEKA PARK“

Statybų bendrovė „Conresta“ ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė generalinės statybų rangos sutartį, kurios vertė 23 mln. eurų. Pagal šią sutartį „Conresta“ įgyvendins Vilniuje plėtojamo verslo centro „Girteka Park“ (buvusio „Freedom 36“) statybos darbus.

Baigtas Conres generalinė ranga
Generalinis rangovas

UAB „Conresta“

Klientas

UAB „Galio group“

Šalis

Lietuva

Architektas / Projektuotojas

„Unitectus“

01

Projekto plotas

14 000 m2

02

Investicija

23 mln. eur

03

Statybų trukmė

2020 - 2022 02

Freedom36

Vilniaus miesto, Laisvės prospekte plėtojamas verslo centras „Freedom 36“ rinkai pasiūlys 14.000 kv. m modernių biurų patalpų. Tai bus A+ energinės klasės pastatas, ant jo stogo sumontuotos saulės baterijos pagamins apie 10 proc. verslo centro metinio elektros energijos poreikio. Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje  bus įrengta 370 vietų automobiliams, elektromobilių įkrovos vietos, dviračių saugyklos ir dviratininkams skirtos dušinės bei persirengimo kambariai. Verslo centras „Freedom 36“ plėtojamas laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM, jam siekiama BREEAM „New Construction Very Good“ sertifikato.

„Generaliniu statybos rangovu pasirinkome „Conrestą“ dėl bendrovės patirties įgyvendinti įvairaus, dydžio, paskirties ir sudėtingumo nekilnojamojo turto projektus. Be to, „Conresta“ yra finansiškai stipri bendrovė, kuri orientuojasi į inovacijų diegimą, statybos procesų optimizavimą. Mums tai labai svarbu, nes verslo centras plėtojamas pagal aukštus BREEAM tvarumo standartus ir turime būti tikri, kad statybos bendrovė turi gebėjimų pagal juos dirbti“, – sako „Galio Group“ komercinių projektų direktorius Aurimas Martinkėnas.

„Mes nuolat investuojame į šiuolaikiškus statybų metodus ir statybos procesų optimalumą. Lietuvos rinkoje esame novatoriškas generalinis rangovas siūlantis šiuolaikinę kokybę bei metodus, džiaugiamės, kai plėtotojai įvertina mūsų gebėjimus. Mes siekiame dirbti su plėtotojais, kurie orientuojasi į aukštą kokybę ir tvarumą, nes tokiuose projektuose sukuriame daugiausiai vertės ir tobulėjame patys“, –  sako „Conresta“ direktorius Lukas Laukaitis.

Projekto

Rizikos

 • Užstatomas beveik visas sklypo plotas
 • Judrios gatvės aplinkui, troleibusų linijos aplink visą sklypą

Medžiagiškumas

 • Gelžbetonio konstrukcija
 • Aliuminio profilio langai
 • Dalis aliuminio fasado
 • Pakeliamos grindys

Inovacijos

 • BMS - pastato valdymo sistema
 • Greitaeigiai liftai

Ekologija

 • Saulės baterijos ant stogo
 • Elektromobilių įkrovos stotelės

Patogumai

 • Terasa ant stogo
 • 2 aukštų požeminė stovėjimo aikštelė, su užimtumo sistema
04

Vietos automobiliams

370

05

Energinė pastato klasė

A+

06

New Construction Very Good

BREEAM

Freedom36
07

Elektromobilių įkrovimas

Ekologija

Generaliniu statybos rangovu pasirinkome „Conrestą“ dėl bendrovės patirties įgyvendinti įvairaus, dydžio, paskirties ir sudėtingumo nekilnojamojo turto projektus. Be to, „Conresta“ yra finansiškai stipri bendrovė, kuri orientuojasi į inovacijų diegimą, statybos procesų optimizavimą. Mums tai labai svarbu, nes verslo centras plėtojamas pagal aukštus BREEAM tvarumo standartus ir turime būti tikri, kad statybos bendrovė turi gebėjimų pagal juos dirbti.

„Galio Group“ komercinių projektų direktorius Aurimas Martinkėnas

Biurų pastatą projektavo bendrovė „Unitectus“.

„Pradėję statybos darbus, pradedame ir aktyvesnes derybas su potencialiais nuomininkais. Šiuo metu galime pasiūlyti sprendimus tiek didelėms bendrovėms, tiek mažesnėms įmonėms, ieškančioms kelių šimtų kv. m. ploto biuro“, – sako A. Martinkėnas.

 

Freedom36