fr lt en

„Caverion Lietuva“ centrinis biuras

„Conresta“ pastatė administracinės paskirties pastatą su cokoliniame aukšte įrengta automobilių stovėjimo aikštele, talpinančia apie 60 automobilių. Dviejų aukštų pastato bendrasis plotas – daugiau nei 2300 kv. m., iš kurių požeminei automobilių aikštelei skirta 1500 kv. m

Baigtas
Generalinis rangovas

UAB "Conresta"

Klientas

UAB „NT draudimo grupė“

Šalis

Lietuva

01

Statybos pradžia:

2016 08

02

Statybos trukmė:

8 mėn.

03

Bendras plotas:

2300 kv. m.

Pastatas buvo statomas  įmonei „Caverion Lietuva“, todėl jo išplanavimas atitinka bendrovės lūkesčius – beveik 120 darbuotojų, kaip vieną komandą, sutelkti vienoje vietoje. Biure veikia suomiška pirtis, numatyta vieta aktyviems žaidimams, o jaukumo erdviai valgymo zonai suteikia jūrinis akvariumas.

Pastatas buvo projektuojamas ir statomas specialiai „Caverion Lietuva“, todėl jo išplanavimas atitinka bendrovės lūkesčius – visus darbuotojus, dirbančius sostinėje, kaip vieną komandą, sutelkti vienoje vietoje. Naujose patalpose visi bendrovės skyriai įsikūrė greta vienas kito. Sklandžiai bendradarbiaudami atskirų sričių profesionalai sukuria efektyvią sinergiją bei generuoja pridėtinę vertę klientams. Kuriant modernaus biuro interjerą didelis dėmesys skirtas darbuotojams: įrengtos ergonomiškos darbo vietos bei kompleksinė poilsio erdvė. Pastate veikia suomiška pirtis, numatyta vieta aktyviems žaidimams, o jaukumo erdviai valgymo zonai suteiks jūrinis akvariumas.

 

Biuras suprojektuotas taip, kad ateityje būtų galima pastatyti ir papildomą trečią aukštą, todėl statybų metu iš kolonų išleisti inkaravimo varžtai, leisiantys primontuoti tolimesnio aukšto kolonas. Dviejų aukštų, stačiakampės formos, išilginiu fasadu orientuotas į Molėtų plento pusę. Jis pstatytas taip, kad atsiradus poreikiui būtų galima pristatyti dar vieną aukštą.

 

Beveik visą sklypo plotą užėmė statomas objektas, gerokai apsunkindamas medžiagų sandėliavimą, todėl projekto įgyvendinimas reikalavo ypatingai tikslaus planavimo ir darbų organizavimo. Džiaugiuosi, kad šiandien man prieš akis stovi modernus, erdvus biuras, kuriantis jaukią atmosferą ir patogias darbo vietas.

„Conrestos“ direktorius Lukas Laukaitis