fr lt en

„Domus Pro“ verslo centras

Generalinės rangos ir statybos paslaugas atliekanti įmonė „Conresta“ Vilniaus Perkūnkiemio mikrorajone stato naują 6 aukštų, ~ 5000 kv. m biurų pastatą su 2 aukštų požemine automobilių stovėjimo aikštele.

Baigtas
Generalinis rangovas

UAB "Conresta"

Klientas

„TK Development Lietuva“

Šalis

Lietuva

01

Statybos pradžia:

2016 11

02

Statybos trukmė:

11 mėn.

03

Bendras plotas:

5000 kv. m.

Tai baigiamasis, 2013 m. pradėto komercinio komplekso „Domus Pro“ plėtros etapas, kurį vysto nekilnojamojo turto bendrovė „TK Development Lietuva“.

Pirmajame pastato aukšte statybos metu bus įrengtos veterinarijos paslaugoms skirtos patalpos, antrajame – sporto klubas ir administracinės, likusiuose – administracinės patalpos. Pagrindinis įėjimas suprojektuotas nuo Ukmergės gatvės pusės, iš atviros automobilių stovėjimo aikštelės, bendros su ankstesniais plėtros etapais pastatytais prekybos centro ir sporto klubo korpusais. Įvažiavimams į teritoriją bus naudojami du atviri, taip pat ankstesniuose etapuose pastatyti įvažiavimai. Verslo centre planuojama įrengti ir dviračių saugojimo aikštelę.

Statinio architektūra moderni – fasadui naudojamas stiklas, pastato konstrukcijose dominuoja betonas ir šiuolaikiška, urbanistinė aplinka. Darbuotojų patogumui požeminiai aukštai, kuriuose numatomos vietos parkavimui ir techninės patalpos, su viršutiniais bus sujungti liftais. Penkiuose biurų aukštuose bus įrengiamos lifto aikštelės ir evakuacinės laiptinės. Verslo centras turės ir erdvią terasą, atveriančią vaizdą į žaliąją miesto dalį.

Įgyvendinant projektą naudojamos tik Lietuvoje sertifikuotos medžiagos, taikomi modernūs inžineriniai sprendimai: verslo centras statomas pagal tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM. Pastatų poveikio aplinkai vertinimo metodas (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) pasižymi aukščiausiomis technologijomis, funkcionalumu bei mažesnėmis eksploatavimo išlaidomis. Visa tai garantuoja puikias paslaugas tausojant gamtą ir darbuotojų sveikatą.