fr lt en

„Park Inn by Radisson” viešbutis ir verslo centras greta Vilniaus oro uosto

Viešbučio projektą vystantis fondas „Nordic Airport Hotels Fund“ su „Conresta“ pasirašė statybos plėtros sutartį su viena didžiausių statybų bendrovių Lietuvoje „Conresta“. Numatoma, kad viešbučio statybų darbai prasidės 2018 m. IV ketvirtį, o duris klientams atvers 2020 m. I ketvirčio pabaigoje.

Baigtas
Generalinis rangovas

UAB "Conresta"

Klientas

"Nordic Airport Hotels Fund"

Šalis

Lietuva

Architektas / Projektuotojas

Saulius Pamerneckis

01

Projekto plotas:

4840 m2

02

Investicija:

10 mln. €

03

Statybų priodas:

2019 02 - 2020 03

generalinė ranga

Apie su rangove pasirašytą sutartį praneša viešbutį vystantis fondas „Nordic Airport Hotels Fund“, kurį valdo teisininkas ir investuotojas Marius Jakulis Jasonas, platina finansų grupė „Orion Securities“.

Numatoma, kad „Park Inn by Radisson Vilnius Airport Hotel & Business Centre“ statyba bus pradėta šių metų paskutinįjį ketvirtį, o duris viešbutis turėtų atverti 2020 m. pirmojo ketvirčio pabaigoje.

Tai bus šeštasis „Radisson Hotel Group“ viešbutis Lietuvoje ir ketvirtasis Vilniuje. Davidas Jenkinsas, grupės verslo plėtros viceprezidentas Rusijos ir NVS šalyse, yra sakęs, kad „Park Inn by Radisson“ yra svarbiausias grupės prekės ženklas vidutinių kainų segmente ir Europoje jis vystosi dideliu greičiu.

„Galime džiaugtis, kad Vilniaus oro uosto viešbučio statybos vyksta pagal grafiką. „Park Inn“ viešbutis turėtų atsidaryti 2020 II ketvirčio pradžioje. Jau šių metų pabaigoje pasirinktas viešbučio valdytojas „Radisson” pradės rinkti komandą naujam viešbučiui.“- sakė Ernestas Kazbaras

04

Energetinio
naudingumo klasė

A+

05

Pastato aukštis

29,5 m

06

Aukštų skaičius

7

07

Kambarių skaičius

120

08

Elektromobilių įkrovimo vietos

4

„Park Inn by Radisson Vilnius Airport Hotel & Business Centre” statybai atrinkome labai patyrusius ir patikimus partnerius, kurie sėkmingai įgyvendino ne vieną sudėtingą visuomeninį projektą. Mūsų žinios, viešbučio operatoriaus „Radisson Hotel Group“ patirtis ir „Conresta“ profesionalumas suteiks „Park Inn by Radisson Vilnius Airport Hotel & Business Centre” projektui reikalingą sinergiją ir leis dar labiau sustiprinti konkurencinį pranašumą.

„Radisson Blu Royal Astorija“ savininkas Marius Jakulis Jason

Statistikos departamento duomenimis, 2018 metais Vilniaus miesto apgyvendinimo įstaigos sulaukė 1 200 858 svečių, kurie čia praleido 2 212 109 naktis. Palyginti su 2017 metų tuo pačiu laikotarpiu, keliautojų skaičius išaugo 12,15 proc., o nakvynių skaičius padidėjo 11,20 proc.