fr lt en

„Spa Vilnius” sveikatingumo centras Anykščiuose

SPA VILNIUS – tai pirmas šiuolaikinis sveikatingumo ir gydomojo SPA centras Anykščiuose, atititinkantis tarptautinius SPA klasifikacijos standartus ir galintis konkuruoti su Vidurio ir Rytų Europos SPA centrais. SPA pastatas išskirtinis ir architektūriškai, ir statybų požiūriu.

Baigtas
Generalinis rangovas

UAB "Conresta"

Klientas

UAB „Anšilas“

Šalis

Lietuva

01

Statybos pradžia:

2013 03

02

Statybos trukmė:

12 mėn.

03

Bendras plotas:

2797 kv. m.

SPA centras atitinka tarptautinius SPA klasifikacijos standartus ir galintis konkuruoti su Vidurio ir Rytų Europos SPA centrais. Projektas apėmė SPA centro statybą, sveikatinimo centro rekonstrukciją, bei SPA centro įrangos ir baldų įsigijimą bei sumontavimą. Projektas įgyvendintos Anykščiuose – naujoje kurortinėje vietovėje, dar neturinčioje stambių turizmo objektų.

Statybos metu rekonstruotas 4-ių aukštų esamas pastatas, kurio architektūra faktiškai nepakito. Rekonstruojant senąjį pastatą siekta pagerinti funkcinį patalpų ryšį, tad buvo demontuotos senosios pertvaros, taip pat pagilintas rūsys, įrengti du liftai ir pastatytas papildomas penktas aukštas. Šis statinys turi įdomių architektūrinių akcentų – tai jo fasade įrengti įgilinimai su pašvietimu.

Naujai pastatytas pastatas (2797 kv. m.) plane yra elipsės formos, netaisyklingo kūgio tūris. Toks planas leidžia patalpas išdėstyti maksimaliai kompaktiškai. Galima sakyti, kad išraiška ir stilistika pastatas primena kankorėžį. Naudojamos trikampės formos dėkingos tuo, kad formuojant tūrį leido sukurti perėjimą, tad nesimato laužytų ovalo linijų. Tam, kad iš bendro konteksto pastatai pernelyg neišsiskirtų, jiems parinktos dvi dominuojamos, prie gamtinės aplinkos derančios spalvos – tamsiai pilka ir gelsvai rausva.

Kiti projektai